0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Europe
Euroleague
Real Madrid
۴۸
۳۶
Saski Baskonia
inprogress
۲۲:۳۰
Panathinaikos Athens
۸۷
۹۱
Maccabi Tel Aviv
Finished
۲۱:۰۰
China
CBA
Zhejiang Guangsha Lions
۱۰۹
۱۰۲
Guangdong Southern Tigers
Finished
۱۵:۰۵
Shenzhen Leopards
۸۰
۱۰۲
Liaoning Flying Leopards
Finished
۱۵:۰۵
Argentina
LDD
Quimsa U23
۸۶
۸۹
La Union Formosa U23
Finished
۰۰:۳۰
Philippines
MPBL
Pangasinan Heat
۶۸
۷۲
Quezon Huskers
Finished
۱۱:۳۰
Allstar Bacolod Bingo Plus
۷۱
۷۲
Davao Occidental Tigers
Finished
۱۳:۳۰
Caloocan Batang Kankaloo
۶۶
۶۹
Manila Stars
Finished
۱۵:۳۰
Turkey
TKBL Women
Bursa Antspor (W)
۷۹
۸۷
Bodrum Karyaspor (W)
Finished
۱۶:۰۰
Brazil
NBB
Club Athletico Paulistano
۷۷
۶۸
Corinthians Paulista
Finished
۰۱:۳۰
Franca BC
۹۷
۵۷
Mogi das Cruzes
Finished
۰۲:۳۰
Qatar
Qatar Cup
Al Khor
۷۳
۸۳
Al Wakrah
Finished
۱۷:۳۰
Al Arabi
۸۹
۷۹
Qatar SC
Finished
۱۹:۳۰
Asia
West Asia Super League
Al Manama
۷۴
۸۶
Al Kuwait
Finished
۲۰:۳۰
Uruguay
LUB
CA Penarol
۶۳
۶۷
Club Nacional
Finished
۰۳:۴۵
Puerto Rico
Baloncesto Superior Nacional
Criollos de Caguas
۹۲
۸۵
Aguada Santeros
Finished
۰۳:۳۰
Pirates de Quebradillas
۷۶
۸۶
Capitanes de Arecibo
Finished
۰۳:۳۰
Argentina
La Liga Federal
Pedro Echague
۰
۰
Club Sportivo Pilar
Finished
۰۲:۰۰
Claridad
۸۹
۸۴
Atletico Caza Y Pesca
Finished
۰۳:۳۰
Gimnasia y Esgrima de Ituzaingo
۶۲
۷۰
Casa de Padua
Finished
۰۳:۰۰
Atletico Ezeiza
۷۰
۸۹
Institución Sarmiento
Finished
۰۳:۰۰
Bolivia
Libobasquet
Carl A-Z Oruro
۷۴
۸۸
Pichincha Potosi
Finished
۰۲:۳۰
La Salle De Tarija
۸۸
۶۴
Saracho
Finished
۰۴:۰۰
France
Pro A
Saint-Quentin BB
۸۵
۷۷
JSF Nanterre
inprogress
۲۱:۳۰
ADA Blois Basket 41
۸۰
۷۹
Elan Sportif Chalonnais
Finished
۲۱:۳۰
CSP Limoges
۸۸
۶۳
BCM Gravelines Dunkerque Grand Littoral
Finished
۲۱:۳۰
Georgia
Superleague
BC Kutaisi
۱۱۶
۱۰۰
BC Rashi
Finished
۱۸:۳۰
Asia
Asia Champions Cup Qualifiers
Pelita Jaya
۹۴
۷۹
NS Matrix
Finished
۱۳:۰۰
Eastern Long Lions
۵۰
۵۳
Prawira Bandung
Finished
۱۶:۳۰
Argentina
LNB
Club Atletico Penarol (Mar del Plata)
۸۰
۷۵
San Lorenzo de Almagro
Finished
۰۳:۳۰
Asociation Quimsa Santiago del Estero
۹۲
۷۶
La Union Formosa
Finished
۰۴:۳۰
El Salvador
Liga Mayor
Santa Ana BC
۹۸
۷۹
AD Isidro Metapan
Finished
۰۴:۴۵
Salvadorenos BC
۶۹
۵۸
BC Chalchuapa United
Finished
۰۴:۴۵
Salvadorenos BC
-
-
A.Lobos BKB
Finished
۰۴:۴۵
Guatemala
LMM
USAC
۴۵
۵۱
PSN
Finished
۰۵:۱۵
Lithuania
NKL
Suduva-Mantinga
۸۱
۸۴
BC Olimpas Palanga
Finished
۱۸:۳۰
Iceland
Urvalsdeild
UMF Alftanes
۲۵
۴۶
Keflavik
inprogress
۲۲:۴۵
Hungary
NB I A Women
Atomeromu KSC Szekszard (W)
۷۶
۷۳
CAGRO UNI Gyor (W)
Finished
۱۹:۱۵
Sopron Basket (W)
۶۰
۷۴
Aluinvent DVTK Miskolc (W)
Finished
۱۹:۳۰
Slovakia
Extraliga
MBK Handlova
۷۹
۸۱
MBK Komarno
Finished
۱۹:۳۰
Spišskí Rytieri
۹۹
۷۲
Iskra Svit
Finished
۱۹:۳۰
Inter Bratislava
۹۷
۶۲
Prievidza
Finished
۱۹:۳۰
Austria
Superliga
UBSC Raiffeisen Graz
۷۶
۶۹
Flyers Wels
Finished
۲۰:۳۰
Oberwart Gunners
۸۲
۷۶
Basket Swans Gmunden
Finished
۱۹:۳۰
Kapfenberg Bulls
۷۶
۹۰
Basket Dukes Klosterneuburg
Finished
۲۰:۳۰
SKN St. Polten Basketball
۶۱
۸۰
Arkadia Traiskirchen Lions
Finished
۲۰:۳۰
Brazil
FPB Paulista U20
Sorocaba U20
۸۳
۷۶
Mogi das Cruzes U20
Finished
۰۲:۳۰
Bulgaria
NBL
BC Rilski Sportist
۸۹
۶۲
Balkan Botevgrad
Finished
۱۹:۳۰
BC Levski Sofia
۸۴
۸۳
Minyor 2015
Finished
۱۹:۳۰
BC Spartak Pleven
۸۱
۷۶
Chernomorets Burgas
Finished
۱۹:۳۰
Akademik Bulteks 99 Plovdiv
۱۲۵
۹۲
Beroe Stara Zagora
Finished
۱۹:۳۰
Switzerland
SB League
Union Neuchatel Basket
۷۴
۸۶
Sam Basket Massagno
Finished
۲۱:۰۰
Lions de Geneve
۵۹
۸۴
Benetton Fribourg Olympic
Finished
۲۱:۰۰
France
LFB Women
Lattes Montpellier (W)
۶۴
۷۵
Charnay Bourgogne Sud (W)
Finished
۲۰:۳۰
ESB Villeneuve-d'Ascq (W)
۵۷
۵۰
Angers Basket (W)
inprogress
۲۲:۲۰
Flammes Carolo Basket (W)
۷۷
۷۲
Roche Vendee Basket Club (W)
Finished
۲۱:۳۰
Union Saint-Amand Porte du Hainaut Basket (W)
۵۹
۷۱
Landerneau Bretagne Basket (W)
Finished
۲۱:۳۰
Slovakia
Extraliga Women
Young Angels Kosice (W)
۷۵
۸۰
CBK Kosice (W)
Finished
۲۰:۳۰
Brazil
Paulista Women
Blumenau (W)
۸۷
۵۶
Basquete Catanduva (W)
Finished
۰۲:۰۰
Argentina
La Liga
GEPU San Luis
۷۴
۵۶
Independiente SDE
Finished
۰۴:۰۰
Vietnam
National League U23
PKKQ U23
۷۱
۷۲
Tre Ha Noi U23
Finished
۱۶:۳۰
Hau Giang U23
۷۳
۴۸
Da Nang U23
Finished
۱۵:۰۰
TP Ho Chi Minh U23
۷۷
۲۴
Quang Nam U23
Finished
۱۱:۳۰
Denmark
Basketligaen
BK Amager
۹۷
۹۴
BMS Herlev
Finished
۲۰:۳۰
United States
NBA
Cleveland Cavaliers
۹۶
۸۶
Orlando Magic
Finished
۰۲:۳۰
Denver Nuggets
۱۰۱
۹۹
Los Angeles Lakers
Finished
۰۵:۳۰
New York Knicks
۱۰۴
۱۰۱
Philadelphia 76ers
Finished
۰۳:۰۰
Algeria
Super Division
ASS Oum Bouaghi
۷۸
۸۹
USM Blida
Finished
۱۷:۳۰
NB Staoueli
۷۴
۶۶
OSBB Arreridj
Finished
۱۷:۳۰
WA Boufarik
۸۴
۷۳
TRA Draria
Finished
۱۷:۳۰
USM Alger
۸۱
۵۱
CRB Dar Beida
Finished
۱۷:۳۰
Mexico
Liga ABE
UDLAP
۶۷
۷۸
TEC MTY Hidalgo
Finished
۲۰:۳۰
UPAEP
-
-
TEC MTY Puebla
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Paraguay
Liga Nacional
Deportivo San Jose
۹۶
۷۶
Colonias Gold
Finished
۰۳:۰۰
Felix Perez Cardozo
۸۵
۵۵
Libertad
Finished
۰۳:۰۰
France
LNB Espoirs U21
Boulogne Levallois Metropolitans U21
۵۰
۷۶
JL Bourg U21
Finished
۱۶:۳۰
Limoges U21
۷۶
۱۱۴
Gravelines Dunkerque U21
Finished
۱۸:۳۰
Finland
Korisliiga Women
Torpan Pojat (W)
۹۲
۸۵
Kotka Peli Karhut (W)
Finished
۱۹:۰۰
Russia
VTB United League
Lokomotiv Kuban
۱۱۲
۸۵
Parma Basket Perm
Finished
۲۰:۳۰
Unics Kazan
۸۳
۷۳
Samara-SGEU
Finished
۱۹:۳۰
Sweden
Basketligan Women
Telge Basket Sodertalje (W)
۸۲
۷۳
BBK Lulea (W)
Finished
۲۰:۳۰
Czech Republic
NBL
BK Redstone Olomoucko
۷۲
۱۰۷
CEZ Basketball Nymburk
Finished
۱۹:۳۰
BK NH Ostrava
۱۰۰
۹۳
BK Opava
Finished
۱۹:۳۰
Costa Rica
LDB Superior
Super Cable Grecia
۶۷
۷۵
Limon Sharks
Finished
۰۵:۳۰
Romania
Liga Nationala Women
FCC Baschet Arad (W)
۵۶
۷۱
CSM Constanta (W)
Finished
۱۹:۳۰
Russia
Liga Pro 3x3
Dinamo-pro 3x3
۲۱
۱۹
SKIF-pro 3x3
Finished
۰۹:۲۰
Lokomotiv-pro 3x3
۲۱
۱۸
Spartak-pro 3x3
Finished
۰۹:۴۵
SKIF-pro 3x3
۲۱
۱۷
Lokomotiv-pro 3x3
Finished
۱۰:۱۵
Spartak-pro 3x3
۱۹
۲۱
Dinamo-pro 3x3
Finished
۱۰:۴۵
Dinamo-pro 3x3
۱۳
۲۱
Lokomotiv-pro 3x3
Finished
۱۱:۲۰
SKIF-pro 3x3
۱۳
۲۲
Spartak-pro 3x3
Finished
۱۱:۴۵
Erofey-pro 3x3
۱۶
۲۲
Amur-pro 3x3
Finished
۱۲:۳۵
Zenit-pro 3x3
۱۳
۲۱
Europa-pro 3x3
Finished
۱۳:۰۰
Amur-pro 3x3
۱۹
۲۱
Zenit-pro 3x3
Finished
۱۳:۳۵
Europa-pro 3x3
۲۱
۲۰
Erofey-pro 3x3
Finished
۱۴:۰۵
Erofey-pro 3x3
۱۱
۲۲
Zenit-pro 3x3
Finished
۱۴:۳۰
Amur-pro 3x3
۱۷
۲۱
Europa-pro 3x3
Finished
۱۵:۰۰
Russia
Super League Women
UMMC Ekaterinbuburg II (W)
۵۳
۶۳
BC Spartak St. Petersburg (W)
Finished
۱۱:۳۰
Runa Moscow (W)
۷۶
۶۲
Sparta & K Vidnoe 2 (W)
Finished
۱۵:۳۰
Romania
Liga I
CS Municipal Ploiesti 2
۹۵
۶۷
CS Valcea 1924 II
Finished
۱۴:۰۰
Russia
Superleague
Lokomotiv Kuban 2
۸۰
۸۷
CSKA Moscow 2
Finished
۱۴:۳۰
Temp Sumz Revda
۶۳
۶۶
Dynamo Vladivostok
Finished
۱۶:۳۰
Rusichi Kursk
۶۱
۷۷
Chelbasket Chelyabinsk
Finished
۱۷:۳۰
Russia
Premier League Women
UMMC Ekaterinburg (W)
۷۷
۴۴
Nika Syktyvkar (W)
Finished
۱۷:۳۰
Ukraine
FBU Superleague
Cherkassy Mavpi
۹۰
۱۱۰
Kyiv Basket
Finished
۱۸:۳۰
England
WBBL Women
London Lions (W)
۱۱۴
۵۴
Cardiff Met Archers (W)
Finished
۱۸:۴۵
Serbia
1.ZLS Women
ZKK Partizan 1953 (W)
۶۵
۷۶
Crvena Zvezda Beograd (W)
Finished
۱۹:۰۰
Slovenia
1.SKL Women
ZKK Cinkarna Celje (W)
۶۸
۵۰
ZKK Triglav Kranj (W)
Finished
۱۹:۰۰
Estonia
Korvpalli Meistriliiga
BC Kalev/Cramo
۹۷
۴۹
Tallinna Kalev Audentes
Finished
۱۹:۳۰